Dílčí projekty


Dílčí projekty, neboli dProjekty, jsou důležitým organizačním principem Fyzioterapeutů.cz  Díky nim je server, jako oborové médium, blíže k názorům, nápadům i zájmům každého z nás.

Server sám o sobě poskytuje široké možnosti sdílení informací. Systém dProjektů navíc umožňuje nám všem využít zázemí serveru k uskutečnění konkrétních aktivit týkajících se naší práce. 
Snadno tak založíš tematickou komunitu, připravíš vlastní webovou prezentaci, zorganizuješ workshop, multidisciplinární spolupráci ve svém regionu, teambuilding aktivitu nebo zpětnou vazbu pro své pacienty. Základní podmínkou nových dProjektů je pouze to, aby byly v zájmu fyzioterapie a nebyly v rozporu s hlavními záměry iniciativy Fyzioterapeuti Sobě a projektu Fyzioterapeuti.cz Proto neváhej!

Přemýšlej, formuj své nápady, plány a projekty! Klidně se nech inspirovat a vybírej z nápadů na těchto stránkách!  Vystup z řady! Aktivních organizátorů není nikdy dost!     
Nejdůležitější pro nás je, kam směřuje celý náš obor. Životně je ještě důležitější, co pro společné věci dělá každý z nás. 

dProjekty jsou cestou spolupodílnictví na uskutečňování projektu Fyzioterapeuti.cz. Zároveň jsou cestou využívání celého serveru i redakčního zázemí, vstřícného k opravdové spolupráci.

dProjekty mohou zcela legálně zahrnovat i osobní profesní zájmy. Tvůj projekt bude autonomní a bude tedy samozřejmě takový, jaký ho budeš chtít mít! Zázemí serveru můžeš využít podle svých potřeb. Klidně svůj projekt můžeš postavit celý samostatně, s vlastní internetovou adresou. Webové stránky svého projektu si můžeš zálohovat a třeba se s nimi i stěhovat. Na Fyzioterapeutech.cz pro tebe bude vždycky místo když půjde o fyzioterapii.

Jakmile dokončíš zaváděcí fázi svého dProjektu, staneš se stabilní a plnoprávnou součástí našeho týmu. Těšíme se na vás všechny, protože nás vzrušuje vše dobré, čeho můžeme dosáhnout společně ve jménu našeho oboru! Ještě více nás však láká, co dokážeme my sami, každý z nás, ve vlastních projektech, pro sebe, pro "loď na níž plujeme" i pro tým, za nějž "kopeme", každý podle svého.


 


Kromě systému dílčích projektů, které demokratizují celý náš záměr, bychom rádi přetavili naší neformální iniciativu na občanské sdružení "
Fyzioterapeuti Sobě". 
Chtěli bychom aby se sdružení stalo naší členskou základnou i morálním a myšlenkovým zdrojem našeho snažení.Z čeho náš svépomocný projekt žije? Čím je náš server "krmen"? Máš rád/a alegorická přirovnání? Mrkni sem!    Připravujeme


    Sekce serveru
    Databáze profesních profilů
    Rozcestník
    Burza práce
    Diskuse
    Blog

    Weby ve výstavbě
    tento web Fyzioterapeuti.cz
    propagační Facebook stránka
    Rehabilitační web ProReS.cz
    Info.Fyzioterapeuti.cz
    Fyzioterapie v médiích
    Přehled kurzů


    Programy  v přípravě
    Intranetová nástěnka
    MůjKlient
    MojeKolegium
    
    
   Projekty  ve fázi návrhu
    Recenze fAkcí
    Kdo je Kdo ve fyzioterapii
    Bleší trh
     
   
  


Comments