FyzioInfo‎ > ‎

Práce

Fyzioterapeut pro závodní ordinaci - Kolín

přidáno: 20. 6. 2012 1:05, autor: Redakce Fyzioterapeuti   [ aktualizováno 20. 6. 2012 1:05 ]

Popis:
Působíme řadu let v oblasti ochrany a podpory zdraví zaměstnanců (závodní preventivní péče) a preventivních zdravotních a lékařských služeb poskytovaných významným zaměstnavatelům včetně výrobních podniků v ČR. Pro naši závodní ordinaci ve výrobním podniku v Ovčárech u Kolína hledáme vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeut.

Náplň práce:
• Preventivní a léčebná rehabilitace pro zaměstnance výrobního závodu pracující na fyzicky náročných pracovních pozicích
• Posuzování vlivu konkrétních pracovních podmínek na pohybový aparát

Požadujeme:
• VŠ, příp. VOŠ v oboru Fyzioterapie
• Praxe min. 1 rok výkonu povolání fyzioterapeuta v rámci preventivní, diagnostické, léčebné a rehabilitační péče
• Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání fyzioterapeuta bez odborného dohledu
• Zkušenosti s ortopedickými pacienty nebo sportovci
• Orientace v problematice terapií onemocnění vzniklých z přetížení pohybového aparátu – celkového či jednostranného
• Schopnost doporučovat podpůrné rehabilitační pomůcky a posilovací programy

Nabízíme:
• Práci na hlavní pracovní poměr v odborně zajímavém pracovním prostředí
• Výkon práce na pracovišti vybaveném moderními přístroji pro fyzikální terapii
• Motivující platové podmínky
• Podporu osobního růstu a vzdělávání
• Firemní benefity, stravenky, zdravotní péči

Nutné doklady pro přijetí: (požadujeme předložit při posledním kole výběrového řízení)

• Platný výpis z rejstříku trestů
• Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém školním vzdělání
• Kopii dokladů a osvědčení týkajících se oboru dané pozice

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis na E-mailovou adresu Eva.Krupickova@manpower.cz.

Ostatní fyzioterapeuti specialisté

přidáno: 20. 6. 2012 0:54, autor: Redakce Fyzioterapeuti   [ aktualizováno 20. 6. 2012 0:54 ]

Lokalita Vysočina - Myslibořice

Požadujeme alespoň vyšší odborné vzdělání v oboru fyzioterapeut, certifikát fyzioterapeuta nutný, praxe není nutná, alespoň minimální jazykové znalosti výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, uživatelská práce s PC, pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin.

Nabízíme dovolenou navíc (celkem 25 dnů), podnikové stravování.

Inf. p. Foltýnová, tel. 568 834 943, e-mail: zdravotnik@domovmysliborice.cz

Fyzioterapeuti s osvědčením

přidáno: 20. 6. 2012 0:49, autor: Redakce Fyzioterapeuti   [ aktualizováno 20. 6. 2012 1:19 ]

Lokalita Olomoucký kraj - Slatinice

Požadavky: osvědčení o způs. k výk. povol .bez odb. dohledu v kategorii fyzioterapeut;znalost práce na PC, znalost AJ,RJ výhodou;PD Po-Pá 7:-15:30hod. + nepravidelné víkendy

žádost o zaměstnání spolu se životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: novakova@lazneslatinice.cz

1-3 of 3