FyzioInfo‎ > ‎Práce‎ > ‎

Fyzioterapeut pro závodní ordinaci - Kolín

přidáno: 20. 6. 2012 1:05, autor: Redakce Fyzioterapeuti   [ aktualizováno 20. 6. 2012 1:05 ]

Popis:
Působíme řadu let v oblasti ochrany a podpory zdraví zaměstnanců (závodní preventivní péče) a preventivních zdravotních a lékařských služeb poskytovaných významným zaměstnavatelům včetně výrobních podniků v ČR. Pro naši závodní ordinaci ve výrobním podniku v Ovčárech u Kolína hledáme vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeut.

Náplň práce:
• Preventivní a léčebná rehabilitace pro zaměstnance výrobního závodu pracující na fyzicky náročných pracovních pozicích
• Posuzování vlivu konkrétních pracovních podmínek na pohybový aparát

Požadujeme:
• VŠ, příp. VOŠ v oboru Fyzioterapie
• Praxe min. 1 rok výkonu povolání fyzioterapeuta v rámci preventivní, diagnostické, léčebné a rehabilitační péče
• Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání fyzioterapeuta bez odborného dohledu
• Zkušenosti s ortopedickými pacienty nebo sportovci
• Orientace v problematice terapií onemocnění vzniklých z přetížení pohybového aparátu – celkového či jednostranného
• Schopnost doporučovat podpůrné rehabilitační pomůcky a posilovací programy

Nabízíme:
• Práci na hlavní pracovní poměr v odborně zajímavém pracovním prostředí
• Výkon práce na pracovišti vybaveném moderními přístroji pro fyzikální terapii
• Motivující platové podmínky
• Podporu osobního růstu a vzdělávání
• Firemní benefity, stravenky, zdravotní péči

Nutné doklady pro přijetí: (požadujeme předložit při posledním kole výběrového řízení)

• Platný výpis z rejstříku trestů
• Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém školním vzdělání
• Kopii dokladů a osvědčení týkajících se oboru dané pozice

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis na E-mailovou adresu Eva.Krupickova@manpower.cz.
Comments