Pro Nás‎ > ‎

Hledáme

Kolegy

Jsme malá kompaktní komunita a tak v této oblasti nijak nespěcháme. Přijde chvíle kdy nebude fyzioterapeuta, který by svůj server neznal. Každého našeho kolegy-uživatele serveru Fyzioterapeuti.cz, si ale vážíme natolik, že mu budeme věnovat přímou osobní pozornost. Zároveň vás ale prosíme o trpělivost. Začátkem roku 2010 budeme zavaleni prací všeho druhu a naše pracovní kapacity jsou omezené. Proto budeme zpřístupňovat jednotlivé weby našeho serveru postupně.

Organizátory a správce dProjektů

Naše dílčí projekty jsou z velké části ve stádiu zrodu. Řada našich záměrů je jen ve fázi návrhu, a proto se mohou stát projektem kohokoli z vás. Stačí nás přesvědčit, že to s vedením projektu myslíte dobře a zcela vážně.

Zpravodaje a regionální kontakty

Staňte se kontaktní osobou pro fyzioterapeuty ve svém okolí! Udělejte si přehled o fyzioterapeutickém potenciálu ve svém regionu. Získejte skvělou pozici pro rozvíjení svých soukromých profesních aktivit. 

Redaktora

Zatím naše stránky spravujeme 100% svépomocí bez redakčního vzdělání a zkušeností. Je to "dobrodružné", ale svépomoc je svépomoc. Hledáme přesto schopného a ochotného redaktora se vztahem k fyzioterapii nebo zdravotnictví.


Co už máme k dispozici?

Sekretariát redakce
Korektora (externě)
Právní poradenství (externě), pro časovou zaneprázdněnost by se hodila posila
Fotografa / Grafika - amatéra (hodil by se profík)

Comments