Tajné

Jak to, že v dnešní technizované době náš obor celosvětově roste, navzdory tak prostým zkušenostem pod rukama? Vyberte si tajemství, které Vás zajímá nejvíce. Detaily sdílíme v konkrétních krocích Vaší rehabilitace.

Rychle

Které naše techniky, postupy a triky fungují nejrychleji? Jak to, že to může jít tak rychle, když se jinak léčím už tak dlouho? V čem je to kouzlo?

Rychlost je nejžádanějším aspektem naší pomoci. Alespoň zpočátku. Když odoláte prvotnímu pokušení, zjistíte, jak skvělé jsou ostatní naše zbraně. Za vyzrazení těchto tajemství nás někteří kolegové možná nepochválí, rozhodně se nám ale uleví.

Snadno

Někde do vás šťouchneme, něčím pohneme a vy se najednou začínáte uzdravovat. Zázrak? Možná ani ne. Řada našich technik pod rukama i doporučení v pohybu, vypadá tak jednoduše, až je to zarážející. Vysvětlení jsou občas šokující, ale většinou logická. Naučte se pracovat se snadností lépe a všechno pro vás bude snazší ;-)

s Cílem

Rychlé i snadné techniky, postupy i triky jde použít cíleně. Bez konkrétního cíle však může být všechno marné. Jak přesně si tedy pojistit nejvyšší nebo nejodvážnější cíle ve zdraví?

Důsledně

Může se stát důsledným něco rychlého a snadného jenom tím, že to spojíme s konkrétními cíli? Ano, ale... Jak to je z pohledu terapie a rehabilitace?

...další tajemství

doporučujeme jen těm, kteří se již rozhodli aktivně rehabilitovat

pro jejich otevření vstupte do naší poradny


Pohyb, Efektivita, Zpětná vazba, ne/Rovnováha


Práce v řetězci, Klíčové segmenty, Fascie spojují, Hlava na své místě? Jako loutka? Kdo má první i poslední slovo?


Fyziologie, Změna, Facilitace/Inhibice, Quantum satis, Uzdravení


Nestát, Schod, Diverzita, Umění příležitosti, Pospíchej/Pomalu, Tvrdě/Měkce, Můžeš

...když jde do tuhého

...pak je potřeba, jít s pravdou ven. Aby nebolela a nikdo se za ní na nás pokud možno ani nezlobil, změnily se naše stránky F*cz založené před deseti lety do současné podoby.

Vše se točí kolem otevřenosti, ke které máme sklony a zdrženlivosti kolem sdílení nejcennějších zkušeností. V ordinaci s tím nemíváme problémy. Na dálku ale cítíme, že je potřeba postupovat obezřetně. Zvolili jsme prostý způsob. Jde vlastně jen o využití několika pozitivních strategií, které používáme v našich praxích. Základem je srozumitelný, byť pokročilejší postup s příznačným názvem - Krok za krokem... Detaily pak sdílíme až přímo pod rukama.