RUCE a ZKUŠENOSTI

v důsledné rehabilitaci...

Podáme si ruce?

Dnes jsou mnozí z nás trochu jako bez rukou. Každá překážka je ale výzva. Podpořte naše společné úsilí alespoň symbolicky na dálku fotkou svých rukou! Mohou být v nějakém gestu, pracovním nasazení nebo jen tak, přirozeně uvolněné, třeba někde na těle (ve vší počestnosti:-)

Už teď se těšíme, až si ruce opět normálně podáme! Tuto výzvu proto míříme nejen k rukám našich pacientů, klientů, ale i všech kolegů lékařů a ostatních rehabilitačních specialistů. Šiřte ji prosím dál! Nejlépe adresně. Podpořte dobré cíle pod rukama!


Snadno...

Když nás jakkoliv adresně podpoříte, pošleme vám některou z našich zkušeností, které si jindy šetříme jen pro naše dlouhodobé klienty.

ZAPOJIT SE VÍC

Stačí běžná SMS ve tvaru:

RUCE a ZKUŠENOSTI

+420777692947

někdo z nás Vás kontaktuje obratem

Dnes vycházíme vstříc přednostně...

  1. lékařům a sestrám
  2. hasičům
  3. policistům
  4. logistice

... v tomto pořadí a pouze v urgentních případech! I naše online kapacita je omezená.

...otevíráme praktickou OnLine PORADNU

...taky bojujeme o život

Obvykle jen trochu jinak

Na vlastní kůži a pak v pohybu,

v jeho kvalitě, pestrosti, konkrétních výsledcích, srozumitelnosti, vysokých výzvách, praktičnosti, vašich jistotách...

Dnes bojujeme i o přežití našich ordinací...

myšlenek rehabilitace...

a hlavně Vašich cílů ve zdraví...

... snadno, ale důsledně

S lehkostí nejdál dojdeš...

Nejjistěji spolu s důsledností!

Z toho nechceme slevit nikdy. A teď už ani náhodou. Za normálních okolností proto, abychom neohrozili dosažitelnost nejlepších možných výsledků vaší léčby a rehabilitace. Nyní abychom předešli většímu prodlení a důsledkům v období bez rukou.

Proto jsme se rozhodli odhalit některá základní tajemství našeho oboru.

Kombinace terapeutické snadnosti pod rukama a rehabilitační důslednosti dělá z našeho obyčejného řemesla obor rostoucí setrvale již desítky let. Celosvětově. Zpočátku navzdory a nyní již spíše v souhře s etablovanými medicínskými obory.

Snadnost i důslednost fungují naštěstí mezioborově. Stejně jako rehabilitace. Můžete je využít analogicky v různých oblastech i životních situacích. Zřejmě spolu rozhodnou i dnes. V následujícím období, bude jejich vyvážená souhra důležitá dvojnásob. Z našeho pohledu jsou to zcela jistě RUCE a ZKUŠENOSTI, které nakonec rozhodnou.